top of page

Úspěšné prodeje

Od roku 1999 jsem prodal a pronajal několik stovek nemovitostí - od malých chat, domů či pozemků až po historické pražské byty. Za všechny úspěšné prodeje a pronájmy vděčím zejména těm, kteří mi dali svou důvěru.

Prodej bytu 3+1 - V lesíčku, Praha - Újezd

Prodej bytu 4+kk/L Štichova, Praha - Háje

"S panem Kulíčkem jsem se setkala při nákupu nemovitosti (bytu) pro vlastní bydlení. Od prvního telefonátu byla spolupráce s ním čirou radostí: profesionálně mne provedl celým procesem koupě nemovitosti, vše dopodrobna vysvětlil a vždy jsem věděla, jaké kroky budou následovat. Mimoto je pan Kulíček je velmi lidský a extrémně ochotný. Spolupráci s ním tedy mohu vřele doporučit."

Prodej rodinného domu - Praha - Chodov

Prodej rekreační chaty Samopše, Posázaví

S Michalem Kulíčkem jsem spolupracoval při prodeji rekreační chaty. Nejen, že k mé stoprocentní spokojenosti odhadl dobře cenu, připravil presentaci nemovitosti (web, inzerce), provedl několik prohlídek se zájemci a ve spolupráci se svým právníkem připravil veškerou dokumentaci (smlouva, úschova peněz, zápis na Katastr), ale v okamžiku, kdy došlo k jistému nedorozumění mezi mnou a kupujícími, byl velmi vstřícný a nápomocný k řešení situace oboustranně akceptovatelnou dohodou, a to i činnostmi nad rámec práce realitního makléře. Vše navíc řešil s klidem a nadhledem, čímž také velmi přispěl ke zdárnému dokončení obchodu - patří mu proto můj velký dík!"

Prohlédněte si výběr z mnoha dalších realizovaných zakázek.

bottom of page