top of page

K prodeji

Rodinný dům 4+1, Kotelna, Stodola

Cena prodeje:  12.900.000,- Kč  

Poplatky za služby, el. energie, Plynový kotel

Informace nemovitosti:

Nabízíme na prodej rodinný dům dispozičně 4+1 ve dvou nadzemních podlažích o obytné ploše cca 150 m2. Zastavěná plocha a nádvoří je 262 m2, součástí je kůlna 30 m2 lákající k rekonstrukci na garáž, dílnu nebo zahradní sezení.

Pozemek - zahrada o celkové ploše 381 m2. Celková plocha pozemku je 643 m2, pozemek rovný, orientovaný západ - východ. Budova je postavena z cihel, sedlová střecha s pálenými střešními taškami.

Do domu vstoupíte prosklenu chodbou vedoucí do předsíně, kde je po pravé straně koupelna a WC, po levé straně pak schodiště do patra a komora. Dále pokračujete do obývacího pokoje, který je propojený vpravo s kuchyní, vlevo s ložnicí.

V prvém patře se nachází vstupní hala, dva průchozí pokoje a dvě menší samostatné půdní prostory na uložení věcí (např. krabic). Původní záměr byl postavit na patře druhou kuchyň a jeden pokoj, čímž měl vzniknout dvougenerační dům, dělený na dva byty 2+1 a 1+1.

Dům se nabízí k bydlení ve stávající velikosti, nebo je možné dostavět patro na plnohodnotné 2+1, stavební úřad umožňuje rozšíření domu na dvě bytové jednotky 2+1 v přízemí a v patře.

Rodinný dům je napojený na kanalizaci, elektřinu, plyn, vodovodní řad, a je vytápěn plynovým kotlem a litinovými radiátory.

Zahrada je rozdělena na dvě části, zadní část travnatá, přední je okrasná - květinové a zeleninové záhony.

bottom of page