top of page

K pronájmu - PRONAJATÉ!

Rodinný dům 1+1, 60m2 Zahrada, 70 m2, 

Cena pronájmu:  14.000,- Kč/měs.

Zálohy na služby 2.500,- Kč/měs.;
Elektřina 800,- Kč/měs.;

Jistina 25.000,- Kč;
Provize RK 12.000,- Kč

Topení 34.000,- Kč/rok (2.900,- Kč/měs.) - pelety  do kamen

PRONAJATÉ !

Informace nemovitosti:

Nabízíme k pronájmu útulný rodinný dům ideální pro jednotlivce či pár. Dispozice domu je 1+1 s celkovou plochou 60m2 a krásnou zahrádkou o rozloze 70m2, kde si můžete vychutnávat čas venku.

V domě se nachází prostorný pokoj (25m2), kuchyň (15m2), WC, sprchový kout a předsíň. Topení je zajištěno moderními kamny na pelety, což zaručuje účinné a útulné vytápění. Kamna vyhřívají vodu v radiátorech na topení + teplou vodu do kuchyně a koupelny. Je potřeba počítat s tím, že pelety každoročně před sezonou si zakoupíte (34.000,- Kč/rok). Voda je napojena na obecní vodoměr a teplá voda je zajištěna elektrickým boilerem, nebo kamny.

Tento dům je ideální pro ty, kteří hledají klidné bydlení v malebném prostředí se zahrádkou pro relaxaci a odpočinek. Prohlídky jsou možné po předchozí domluvě. Pro více informací a termíny prohlídek nás neváhejte kontaktovat.

V blízkosti domu se nachází autobusová zastávka č. 659, odkud je snadná dostupnost BUS jednou stanicí do Kostelce nad Černými lesy. Autem do Kostelce 10 min., do Prahy 40 minut.

Obec Konojedy se nachází 5 km jihovýchodně od Kostelce nad Černými lesy. Je rozložena podél silnice vedoucí do Stříbrné Skalice, na svahu obráceném k jihu. Od západu je obec chráněna rozsáhlými smíšenými lesy, jež plynule přecházejí do chráněné krajinné oblasti Voděradské bučiny. Na jih od obce se pak rozkládají lesy Stříbrnoskalické a Sázavské a pod obcí začíná svoji pouť konojedský potok, jenž pokračuje po hranici katastru údolím zvaném "Losi" až do Jevanského potoka.

bottom of page