top of page

K prodeji

REZERVACE

Rodinný dům 2+1 a 1+0, Sklep, Garáž, Dílna

Cena prodeje:  6.990.000,- Kč

Poplatky za služby, el. energie, vytápění 4.500,- Kč/měs.

Informace nemovitosti:

Na základě exklusivní smlouvy Vám nabízím k prodeji Rodinný dům v obci s bohatou historií. O této obci se hovořilo již ve 12. století před Kristem, a až do 16. století se jmenovala Hoholice. První písemná zpráva o obci Úholičky je až z r. 1603.

Dům je v současné době dispozičně řešen jako 2+1 (56 m2) a 1+0 (18 m2) - pokoj s vlastní koupelnou a s vlastním vstupem. Dům má volnou a vyklizenou půdu (39,83 m2) která láká na možnou vestavbu. Pod domem je Sklep i. (7,75 m2) ve kterém je plynový kotel a elektrický boiler. Sklepy č. ii. a č. iii. jsou venku, vybudované pod zahradou a mají každý 3,9 m2. Na druhé straně zahrady stojí samostatná Dílna 5,94 m2 a samostatná Garáž 22 m2.

Dům je v současné době obývaný, a je ve velmi dobrém a udržovaném stavu.

Topení je řešené centrálním kotlem na plyn, teplou vodu zajišťuje elektrický bojler. Dům je napojený na vodovod, kanalizaci, elektřinu 230/400V a plyn, plus je na pozemku vlastní studna pitné vody a studna dešťové vody.

V okolí domu je klid od rušné silnice a centra obce. Obci dominuje památkově chráněný zámeček. Dále se nachází zde též jeden obchod, dětské hřiště, školka, dva hostince, veterinář, obecní úřad, obecní knihovna s přístupem na internet a malý soukromý zoo-koutek. V obci funguje internet a kabelová televize.

bottom of page