top of page

Jak vypadá prodej?

1. úvodní schůzka

 

První společná schůzka. Vyslechnu si jaká je vaše představa a důvody k prodeji.  Navrhnu strategii prodeje - program inzerce, prezentace nemovitosti a obdžíte informace o smlouvách a dalších jednotlivých krocích. 

2. předprodejní příprava

Dalším krokem je spuštění propagace nemovitosti – inzerce na realitních serverech, sociálních sítích a na Google. Součástí inzerce je úprava dané nemovitosti (malování, oprava, úklid), texty informací, video, 3D fotografie, půdorysy a vlastní web stránky.

3. prohlídky

Důkladně prověřím každého zájemce o vaši nemovitost. Klienti jsou seznámeni s nabízenou nemovitostí a s principem prodeje, co je čeká a které kroky jsou nutností obchodu. Prohlídky jsou možné klasické nebo formou Open House.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. rezervační smlouva

Našel jsem pro Vás ideálního zájemce a následuje administrativní část celého procesu. Připravím rezervační trojstrannou smlouvu (prodávající, kupující a realitní makléř) a zájemce složí rezervační poplatek. Pro vás jako prodávajícího je to impuls k  přípravě nemovitosti k předání, kupující zajistí podmínky financování, já zastavím inzerci a informuji o této skutečnosti další klienty. A nejdůležitějším úkonem je nechat vypracovat potřebné smlouvy – právníka kupní smlouva a smlouvu o úschově, banka Hypotéku – smlouvu o půjčce financí a smlouvu o zástavě nemovitosti.

 

5. katastr + mejdan

Následuje den „D“ podpisy smluv a uložení financí. Čeká nás cesta na Katastrální úřad a dvacetidenní lhůta na přepsání nemovitosti na nového vlastníka. Po této době dochází k předání nemovitosti kupujícímu a finance prodávajícímu. A mejdan může začít….

Úspěšné prodeje a co o mně říkají moji klienti 

M2H_4086.JPG
bottom of page