MIA_5437.jpg

 Prodej Rodinného domu  

PRODÁNO

MIA_5441.jpg

Předmětem prodeje jsou dva pozemky:

Pozemek parc. č. 2004 - zastavěná plocha a nádvoří, 152 m2

                                              - jehož součástí je Rodinný dům s č.p.,

Pozemek parc.č. 2005 - zahrada 263m2,

Užitná plocha, bez započítané plochy schodiště a půdy je 146m2,

Náklady spojené s chodem domu:

- elektřina a plyn (PRE a.s.) 5.740,- Kč/měs.

- vodné, stočné (PVK a.s.) 1.640,- Kč/měs.

- Odpad 1.415,- Kč/půl rok

- Daň z nemovitostí 1.850,- Kč/rok

CENA za oba pozemky: 10.300.000,- Kč

3D Do ulice.jpg

Popis nemovitostí:

Na základě exklusivní smlouvy Vám nabízím k prodeji Rodinný dům s bohatou historií. Historicky se jedná o jednu z prvních stáčíren piva na území obce Chodov. V přízemí domu se na začátku minulého století provozovala hostinská činnost a ve sklepeních domu se stáčelo pivo do menších sudů a rozváželo do okolních hospod.

 

Dům je v současné době dispozičně řešen jako dvě bytové jednotky 2+1, volná půda nabízí možnou vestavbu. Velký prostorný sklep přímo láká k vybudování vlastního vstupu ze zahrady kde by pak následně mohla vzniknout dílna, vinný sklep, nebo přímo společenský prostor pro posezení s přáteli když nahoře panují vedra. Dům je v současné době obývaný, nicméně je potřeba počítat s kompletní rekonstrukcí. Na pozemku stojí Garáž  18m2, zděný přístavek 20m2, malé posezení v zákrytu přístřešku pro klidný odpočinek v zeleni uprostřed rušného velkoměsta. Na zahradě vzrostlé okrasné a ovocné stromy.

 

Topení je řešené centrálním kotlem na plyn a tuhá paliva, teplou vodu zajišťuje elektrický bojler. Dům je napojený na vodovod, kanalizaci, elektřinu a plyn, plus je na pozemku společná studna s užitkovou vodou se sousedním domem.

 

V okolí domu je veškerá občanská vybavenost i nedaleký přírodní Hostivařský park lákající k aktivnímu odpočinku. Dům je dostupný MHD: dvě stanice autobusem na stanici metra Opatov, tři stanice autobusem OC Chodov. Vynikající dopravní spojení na dálniční síť. Pro další informace mě neváhejte kontaktovat.

Fotografie

Geometrické tvary

Půdorysy

Půdorys Suterén

Půdorys Přízemí

Půdorys Patro

3D Do zahrady.jpg

Videoprohlídka

Dům:

Zahrada:

MK_1342_edited.jpg

Kontakty

Tel: +420 732 865 681

Zavolejte mi, nebo pošlete vzkaz, obratem se Vám ozvu

Děkuji Vám za odeslání Vaší zprávy,

obratem se Vám ozvu.