1617034149397.jpg

PRODÁNO

PRODEJ CHATY s POZEMKEM

1617034149415.jpg

Předmětem prodeje jsou tři pozemky:

Pozemek parc. č. St. 240 - zastavěná plocha a nádvoří, 64 m2,
                                                 - jehož součástí je budova s č.ev. 72
                                                    rodinná rekreace
Pozemek parc. č. 186/2   - ostatní plocha , zeleň, 494 m2
Pozemek parc. č. 194/79 - zahrada, 266 m2
Užitná plocha Rekreačního objektu včetně sklepa činí 50 m2
Poplatky spojené s vlastnictvím chaty a pozemků, ke stažení zde:

CENA za všechny tři pozemky: 1.550.000,- Kč

Samopše 3D.jpg
Popis Nemovitostí

Hledáte klid od velkoměsta, nebo prostě jen chcete trávit více času v přírodě? Nabízím Vám ke koupi chatu 1+1 se zastavěnou plochou 64m2 a s dvěma pozemky o celkové ploše 760 m2. Chata se nachází na příjemném místě, s dostatkem soukromí nad řekou Sázavou. Členitost pozemku nabízí možnost seberealizace při pěstování zeleniny, okrasných květinových záhonů nebo jen relaxace ve stínu modřínů s plnou udírnou v kruhu přátel a dobrým mokem.

 

Stavba je zděná (cihla, kámen), okna jsou dřevěná s okenicemi, zateplenou střechu tvoří vláknocementová krytina na valbových krovech. Chata je částečně podsklepena – dílna, sprchový kout s bojlerem. Na pozemku stojí plechová garáž a kůlna, zděná udírna, studna a nádrž na dešťovou vodu – obě jsou zavedené do chaty.

 

Dispozice: vstupní veranda, pokoj, obytná kuchyň – obě místnosti jsou přístupné z verandy. V pokoji jsou kamna na dřevo plus v každé místnosti je elektrický přímotop. Toaleta je svedena do septiku, sprchový kout do trativodu.

 

Přístup na pozemek je z asfaltové silnice po nezpevněné obecní komunikaci s věcným břemenem průchodu a průjezdu. Parkování je možné po menší úpravě na vlastním pozemku – je zde parkovací stání a plechová garáž. Pozemek je členitý, místy je rovina, jinde svah, ve svahu jsou okrasné dřeviny a skalka. Chata stojí v horní části pozemku, je přístupná po rovině od příjezdové komunikace a z terasy krásný výhled do okolí.

 

IS: voda z vlastní vrtané studny, dešťová voda svedená ze střechy do podzemní nádrže, elektřina 230/400 V. Suché WC (lze přivézt vodu). V blízkém okolí je les, louky, řeka a v sousedství 18 chat. Dole u řeky vybudovaný pohodlný vstup do vody a příjemná loučka pro relaxaci po vykoupání.

 

Doprava: Autem z Prahy po D1 55 minut, vlakem 2hod s přestupem v Čerčanech. Vlaková zastávka Samopše je 2 km od chaty.

 

V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo prodat chatu vyšší nabídce.

Fotografie
Videoprohlídka chaty
Samopše 3D.jpg
Půdorysy + Snímek katastrální mapy
MK_1342_edited.jpg

Kontakty

Tel: +420 732 865 681

Zavolejte mi, nebo pošlete vzkaz, obratem se Vám ozvu

Děkuji Vám za odeslání Vaší zprávy,

obratem se Vám ozvu.