MIA_0985.jpg

Prodej Bytu 4+kk, Štichova ul.

Praha 11 - Háje

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji právo užívat velmi zdařile zrekonstruovaný družstevní byt 4+kk, s lodžií a sklepem. Bytové družstvo v nejbližší době nepočítá s převodem do osobního vlastnictví. V případě hypotéky je proto potřeba počítat se zástavou jiné nemovitosti. Předmětem prodeje jsou Členská práva a povinnosti v Bytovém družstvu Plynárenské domy.

 

Byt prošel kompletní rekonstrukcí a byl doplněn o vestavěný nábytek na míru, který je součástí prodeje. Původní kuchyň byla přepažena příčkou a vznikla samostatná ložnice a kuchyňský kout. Bytové jádro je zděné s vanou a samostatnou toaletou. V bytě je velmi šikovně vybudovaná samostatná šatna. Pokoje jsou neprůchozí s výhledem na severní stranu, což oceníte hlavně v letním období. Obývací pokoj a nová ložnice jsou orientované na jih. Z lodžie je krásný výhled na nedaleký Milíčovský les, který vyloženě láká jít si zaběhat, na procházku nebo vyjížďku na kole. Hned u domu městská část zbudovala dětské hřiště.

Veškerá občanská vybavenost je v blízkém okolí domu, škola, školka, pošta a obchody a pobočky bank. Na stanici metra Háje je to deset minut pěšky nebo jedna stanice autobusem. Dále MHD nabízí spojení bus.č. 125 na Skalku.

Byt bude k nastěhování 1.3.2021 - není podmínkou, může být i dříve. Souběžně s tímto prodejem bytu hledáme pro majitele ke koupi domek za Prahou.

Fotogalerie

Půdorys

3D půdory I..jpg
MK_1342_edited.jpg

Kontakty

Tel: +420 732 865 681

Zavolejte mi, nebo pošlete vzkaz, obratem se Vám ozvu

Děkuji Vám za odeslání Vaší zprávy,

obratem se Vám ozvu.