1628012800377.jpg

Prodej bytu 3+1/2x terasa/sklep
Garážové stání

Petrbokova ul., Praha 5 - Velká Ohrada, PSČ 150 00
plátno juta

Popis nemovitosti

Nabízíme exkluzivní, slunný byt 3+1 s krásným výhledem, o celkové výměře 80m2. Byt je velmi světlý a vzdušný díky dvěma  velkým terasám (29,8m2 východní a 36m2 jižní), ve posledním čtvrtém nadzemním podlaží novostavby bytového domu z roku 2006  v  klidné části Velké Ohrady, v rychle se rozvíjející lokalitě Stodůlek, kousek od stanice metra B Lužiny.

Byt i dům jsou ve výborném stavu, téměř jako bezprostředně po jeho výstavbě, dům má skvělé SVJ a zdravé hospodaření. Okolí je ideální pro procházky a sportovní aktivity.

Vzhledem k tomu, že se jedná o poslední patro domu, do bytu nedoléhá žádný hluk a větší čtvercová terasa skýtá soukromí a krásný výhled na Dalejské údolí.  K zastínění slouží impregnovaná markýza, střechu chrání silná gumová izolace. Na terasu je možné bez problémů umístit jídelní stůl se židlemi, lehátka, dětský bazének či pískoviště, obě terasy mají přívod vody a el.proudu. Druhá, dlouhá terasa propojuje oba pokoje (z každého je na terasu samostatný vstup) a působí tak příjemnou prostupnost a umocňuje vzdušný prostor a pocit bezpečí. Obě terasy jsou opatřeny bezpečnostním ohrazením nad rámec výšky zábradlí, aby si na nich bez rizika mohly hrát děti. K bytu náleží kryté garážové stání přímo v domě a sklep s regály (2,7m2). V bytě jsou obklady a italská prémiová dlažba, dřevěné plovoucí podlahy, bezpečnostní vstupní dveře Next, dřevěná eurookna, vestavěné skříně s bezpečnostními zrcadly, nově vybudovaná klimatizace ve všech místnostech a zařízená kuchyňská linka s deskou ze vzácné africké žuly.

Prostorná koupelna spojená s WC je vybavena velkou rohovou vanou s masážními tryskami. Součástí bytu je druhé samostatné WC.

Orientace všech oken bytu je do teras – na jižní a východní stranu.

Fotografie

dřevo Panel

Video

dřevo Panel

Půdorys

MK_1342_edited.jpg

Kontakty

Tel: +420 732 865 681

Zavolejte mi, nebo pošlete vzkaz, obratem se Vám ozvu

Děkuji Vám za odeslání Vaší zprávy,

obratem se Vám ozvu.