top of page

Proč se mnou spolupracovat?

M2H_6447.JPG

Jmenuji se Michal Kulíček a v realitách se pohybuji více než dvacet let.

Rozhodnutí začít pracovat na poli nemovitostí odstartovala série nepříjemných zážitků a zkušeností, které jsem získal v roli klienta jedné realitní kaceláře. Setkal jsem se s nezájmem a nekomunikací ze strany makléře, kdy jsme se spolu  s přítelkyní snažili najít byt. Řada dalších momentů v jednání s realitními kancelářemi vedla k založení mé vlastní realitní kanceláře.

 

Mým cílem je snaha o přímou a jednoduchou spolupráci v přátelské a klidné atmosféře. Věřím, že otevřené jednání je základem každé kvalitní komunikace.

Už na začátku naší spolupráce je pro mne důležité mít, co možná nejvíce informací, abych věděl, jaká je vaše představa a co oba potřebujeme, aby během spolupráce nedocházelo k tzv. komunikačnímu šumu a následným neshodám.

Na prvním místě je pro mne spokojenost zákazníka, moje práce realitního makléře mě baví svojí různorodostí, každý člověk, kterého potkám je specifický a rozšiřuje tak moji práci a nabídku o svoji kvalitu.

 

Mám bohaté zkušenosti s pronájmy, prodeji a převody podílů v domech i firmách. Nabízím také prodeje a nákupy celých bytových domů a spolupráci na menších developerských projektech.

 

Trh s nemovitostmi je v neustálém vývoji a stejně tak se tomuto vývoji přizpůsobuji i já. Neustále se učím nové věci, hledám novinky a mojí snahou je neustálé vylepšování mojich služeb.

bottom of page