top of page

Investování do nemovitostí je a vždy bude jako jeden z mnoha investičních produktů. Investiční nemovitost vám může přinést daleko lepší zhodnocení než spořící účet, termínované vklady či stavební spoření.

Nemovitosti mohou uchránit hodnotu peněz před inflací po desetiletí, zajišťují bydlení, a dokonce můžete své peníze zajímavě zhodnotit. I přesto, že ne každá investice končí úspěchem, jsou investice do nemovitostí považovány za jedny z nejbezpečnějších variant.

Pojmem investiční nemovitost se označuje nemovitost, která není pořizována za účelem vlastního bydlení, ale s cílem jejího pronájmu nebo prodeje se ziskem. Je možné tvrdit, že někdo investuje do vlastního bydlení, avšak není to investice ve finančním slova smyslu.

Je však třeba podotknout, že se nejedná o snadný způsob investování. K tomu, abyste maximálně zvýšili své šance na investici, jsou potřeba patřičné informace a znalosti.

Spolu podíváme na to, proč investovat do nemovitostí, jak vybrat vhodnou nemovitost, na co si dát pozor, kdy je vhodná doba k nákupu nemovitosti a ukáži vám další nepřímé formy investic do nemovitostí. Bez těchto znalostí to u investování nejde. Myslíte to s investováním do nemovitostí vážně? Pomůžu Vám, poradím Vám.

Přečtěte si více o tom, jak se stát investorem a jak investovat do nemovitostí

bottom of page