top of page

K pronájmu

Byt 3+1/2x koupelna, 71 m2, 2x Terasa

Cena pronájmu:  50.000,- Kč/měs.

Zálohy na služby 1.750,- Kč/měs./osoba;
Elektřina; Pojištění 1.433,- Kč/rok

Jistina (kauce)
Provize za zprostředkování

Informace nemovitosti:

Dovolujeme si Vám nabídnout exkluzivní bydlení, v nově zrekonstruovaném bytu z 19. století v centru Prahy 1 s nádherným výhledem z podkroví na střechy domů a připomenutí si historii města.

Kompletně zařízený byt 3+1 s dvě mi terasami, o velikosti 71 m2 se nachází v podkroví (5.NP) s výtahem. Byt je tvořen vstupní chodbou do obytného pokoje s nádherným výhledem, kuchyňskou kuchyní s el. spotřebiči, dvě mi ložnicemi, koupelnami se sprchovými kouty a toaletou. Vchodové dveře jsou bezpečnostní, na dálkové ovládání stejně tak vytápění.

Lokalita nabízí k romantickými procházkám v prostředí Židovské části Prahy, Staroměstského náměstí, nebo koncertní síni v Rudolfinu. Procházky v okolí Vltavy pak lákají schovat se do klidu Parku Letná kde vzniká vodní nádrž. U domu je blízko vše potřebné (obchody, lékaři, kultura) a výborná dopravní dostupnost, jak tramvají – zastávka hned u domu, tak i metrem - 3 minuty pěšky od domu.

 

Ostatní náklady nezahrnuté v měsíčním nájmu činí 1 750 Kč pro 1. osobu a 920 Kč pro 2. osobu bydlící v bytě plus další náklady na elektřinu a plyn. Dále je zde pojištění škod třetím osobám splatné jednou ročně ve výši 1 433 Kč.

bottom of page