top of page

Prodej Bytu 3+kk, 66m2, 2x Balkon, Sklep, Garáž

T. G. Masaryka ul., Horoměřice, Praha - Západ

Cena prodeje:  5.770.000,- Kč

PRODÁNO

Poplatky za služby, el. energie, Plynový kotel

Informace nemovitosti:

Horoměřice, název obce pochází zřejmě od jména významné osoby, neboť obec je připomínána jako ves lidí Hořeměrových nebo Hořemírových. Podle dalšího výkladu se obec jmenovala Holměřice, hlavně díky lánům polí a roviny táhnoucí se od Prahy až k Tursku, které byly holé. Přímo v obci se nacházejí tři nevelké rybníky a Prochází zde řada značených turistických cest a nově též cykloturistických tras.

Nabízím Vám k prodeji světlý byt 2+kk (54,8 m2) se dvěma balkóny 4,5m2 a 7 m2, situovaný ve 4. nadzemním podlaží s výtahem v novostavbě rezidenčního projektu Velká Brána (dokončeno 2018). Byt je dispozičně řešen obývacím pokojem s kuchyňským koutem (26,9 m2), předsíní (5,5 m2), původně jedním pokojem a šatnou (16,2 m2),majiteli došlo ke zrušení šatny, rozšíření pokoje a rozdělení na dva průchozí pokoje. Koupelna s vanou a WC (6,2 m2). Vstupy na balkóny jsou z pokojů s výhledem do vilové čtvrti.

Byt je dnes užíván jako 3+kk, k vybavení bytu patří kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči (varná deska, nová el. trouba, lednice s mrazákem a myčka) v hodnotě 120.000,- Kč; dále je v bytě vestavěná skříň v ložnici, sítě proti hmyzu, laminátové podlahy a dlažba, vysokorychlostní internet a centrální vytápění.

K bytu patří zděný sklep (5,4 m2) a jedno garážové stání (17,5 m2), obojí umístěné v suterénu domu. Oblíbená klidná lokalita s kompletní občanskou vybaveností (v obci se nachází obchody, restaurace, pošta, školka a základní škola), s výbornou dostupností letiště a dobrým dopravním spojením ke stanici metra Bořislavka (bus cca 15 minut).

bottom of page